Örümcek Stand

8c246ddd 8eee 4e9e aef6 e1d125b2d4e3

Örümcek Stand Görsel açıdan modern ve estetik duran bir stand türüdür. Alüminyum profil ve sert plastik parçalardan oluşan portatif, kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen örümcek stand, tekerlekli çantası ile kolayca taşınabilir.

Örümcek stand kurulumu
Örümcek standı oldukça pratik bir şekilde kurabilirsiniz. Önce alüminyum gövdeyi birleştirmeniz gerekir, iskelet yapıyı oluşturmak için. Görseli yerleştirmeden önce, standın eklem yerlerine tam oturduğuna dikkat edin. Aşırı zorlanması durumunda yırtılabilir. Üzerinde bulunan yaylar aracılığı ile standı kolayca açarsınız. Demir çubuklar iskelet üzerinde yer alan siyah plastik aparatlara takılır böylece örümcek stand sabitlenmiş olur. Örümcek standı yaklaşık 5 dakika içinde kurmuş olursunuz.

Örümcek stand nerelerde kullanılır?
Konferans, sergi salonu, fuar alanı, toplantılar gibi kapalı mekanlarda ürün tanıtımı yapılması için kullanılır. Kendi firmanızı, ürün ya da hizmetinizi tanıtabilmek için ideal bir stand türü. Aynı zamanda en çok tercih edilen stand türlerinden biri. Görünüş açısından şık olmasının yanı sıra, tasarım ve kaliteli baskı ile şahane bir bütün oluşturur. Örümcek standının pek çok avantajı var. En büyük kolaylığı montajının rahatça yapılabilmesi. İsterseniz görseli değiştirebilirsiniz. Özellikle hızlı organize olunması gereken zamanlarda ideal bir stand türüdür. Farklı boyutlarının olması size kullanım avantajı sağlar. Böylelikle mekana uygun stand seçmekte zorlanmazsınız. Alüminyum ve plastikten oluşur. Aynı zamanda kişiye özel de tasarlanabilir.

Örümcek stand çeşitleri nelerdir?
Örümcek stand çeşitleri temelinde 4 farklı türü kapsar- düz örümcek stand, oval örümcek stand ve U ve L şeklinde örümcek stand.

Düz örümcek standlar daha çok dar ve dikdörtgen alanlar için ideal. Kapladığı alan azdır bu da her yere rahatça girme kolaylığı sağlar. Farklı boy seçenekleri vardır. Eğer dar bir alanda kullanacaksanız düz örümcek standlar size göre. Oval örümcek standlar, düz olanlara göre daha fazla yer kaplar. Ancak büyük olmasına rağmen bir o kadar da estetiktir. Yapısı gereği karşı tarafa derinlik hissi oluşturur. En çok tercih edilen örümcek standlar dan biri olarak karşımıza çıkar. U ve L şeklindeki örümcek standlar da fuar ve kongre alanları için ideal. Ofis görünümü sağlar ve dikkat çekici bir tanıtım platformu sunar. Bu arada U ve L örümcek standların ön kısmına banko iç kısmına ise görüşme masası konabilir. Yani stand aynı zamanda ofis ortamı da sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir